fbpx

הפעלות יום הולדת לילדים

הפעלות יום הולדת לילדים שמשתפות את כל הקהל והופכות אותו לחלק בלתי נפרד מסיפור הצגת יום ההולדת

 הפעלת גיבורי על? הפעלת פיראטים? הפעלת נסיכות ואבירים? אבירות ונסיכים? דרקונים ופיות? סוסים ומרכבות?

מה שתבחרו, כל מה שיעלה על דמיונכן/ם, אנחנו נשתדל להגשים.

אז… מה בתוכנית?

המפעילים מגיעים כ 40 דקות לפני המוזמנים והמוזמנות, כשעוד הכל בשלב ההכנות. בזמן הזה אנחנו מכירים, מתביישים, מחייכים ומתגבשים. המפעילים מכינים את התפאורה ומשתפים את החוגג/ת הצעיר/ה בסודות מאחורי הקלעים. שמים מוזיקה (על עוצמה סבירה) ובהרבה אהבה מקבלים את הקהל המוזמן.

מה קורה בקבלת הפנים?

קהל המוזמנים והמוזמנות מתקבל עם מוזיקה וסדרנ/ית חיננית ומצחיקה שמקבלת את פני הבאים והבאות. בזמן שהקהל מנשנש, מתעדכן ומקשקש, הוא גם נהנה ממוזיקת יום הולדת נעימה ומרוממת. (יש גם אפשרות לעמדת בועות סבון)
כשהקהל כולו מגיע הכרטיסנית החיננית מכוונת אותו בחינניות אופיינית ומושיבה אותו במקום המיועד. ואחרי פתיח יום הולדת משעשע, (כמעט) ספונטני וקצר אנחנו מתחילים במופע יום ההולדת

מהו מופע יום הולדת?

הצגה הידודית (אינטראקטיבית) שבה המפעילים מחליפים לשלל דמויות צבעוניות, ובהנהגתו האדיבה של ילד/ת יום ההולדת כולנו יוצאים להרפתקה מקסימה ומרגשת, שמשתפת את כל הקהל והופכת אותו לדמות חשובה ובלתי נפרדת מהמופע. המופע משולב במוזיקה מקורית, משחקים מעולם התיאטרון וקסמים מפתיעים.

ואיך חותמים כזה אירוע יום הולדת?

כשמסתיים המופע המרגש אנחנו יושבים ויושבות יחד לאכול ולהתממתק. וכשהרמקולים משמיעים את המוזיקה שרומזת שאוטוטו מגיעה העוגה הנחשקת אנחנו כולנו מתאספים לטקס העוגה.

טקסי יום הולדת

טקס העוגה הוא חשוב מאוד. ולכן המפעילים מוודאים שטקס העוגה הוא מכבד ומרגש. ומיד אחריו נמשיך לטקס הרמת הכיסא, טקס חלוקת הפרסים וכמובן טקס פריסת העוגה.

בסוף ההפעלה הקהל הצעיר ייצא מצחקק, מחויך, מסופק ומאושר, מאושר, מאושר.

אנה בר אילן
אנה בר אילן
קרא עוד
איזה כייף עכשיו יצאנו מהצגה מקסימה שלכם הילדים נהנו מאודדדדד וגם ההורים🤗🤗🤗🤗🤗 חג חנוכה שמח
‏‎Mor Yehuda‎‏
‏‎Mor Yehuda‎‏
קרא עוד
וואו אין לי מילים לתאר עד כמה טלי והדר היו מדהימות! חייכניות, מקצועיות והילדים היו מרותקים! השתתפו ונהנו לאורך כל ההצגה. היה פשוט כיף לראות. המון תודה על הפעלה מושקעת, מקצועית ומרתקת.
כרמית עדן
כרמית עדן
קרא עוד
לנטע ומורן המדהימות תודה על הפעלה מרתקת מושקעת ואיכותית, הילדים היו מהופנטים, ההורים התלהבו, ומיקה ואורין היו בעננים, אין עליכן היחס המכבד לילדים ,השפה העשירה, פשוט הצגה איכותית. �
הקודם
הבא

ואם אתם מבולבלים או שעדיין לא בטוחים, (או שסתם קצת משעמם לכם) אז תתקשרו 03-5409831 שלוחה 1 או לקבלת הצעת מחיר בוואטסאפ 

אריאלה. בחורה נחמדה, דברו איתה. אפילו סתם בשביל הכיף.

 אז… ימים מאתגרים, אין ספק. וכמו העולם גם התיאטרון הקטן שלנו נערך בהתאם ומתייחס למצב ברצינות הראויה. כרגע עדיין מתקיימות אצלנו הפעלות יום הולדת לילדים, עם קהלים מתחת ל50 איש. אנחנו מוודאות שהצוות שמגיע אליכם בריא ועומד בכל קריטריון שמשרד הבריאות קובע. מכיוון שזו הפעלה תיאטרלית אנחנו לא באים במגע עם הילדים ושומרים מרחק.

וכמובן, אין בעיה לבטל הפעלה במידה ואתם/ן לא מרגישים/ות נוח לקיים אותה. אנחנו לא נעלב.

הפעלות תיאטרון חוצפה קטנה